Smrt Petra Kellnera v konspiračních souvislostech

Když jsem v listopadu 2019 dával na moji tehdejší facebookovou stránku příspěvek o tom, že to, že Petr Kellner kupuje TV Novu, značí neblahý pocit, že síly Temnoty se dávají do pohybu, netušil jsem, jak velký to bude pohyb a v konečném důsledku jaké následky to panu Kellnerovi přinese. Málokdo z těch, kdo se jen trochu zajímají o různé konspirační teorie, totiž uvěřil tomu, že Petr Kellner zemřel 27.3.2021 díky nešťastné nehodě. A to nejenom proto, že za stejně podivných okolností spadla 7.3.2021, tedy o 20 dní dříve, helikoptéra miliardáře Francouze Oliviera Dassaulta a zcela nedávno došlo k pádu letadla německého miliardáře Rainera Shallera.

Nejsem z těch, kteří mají čas na to pátrat po souvislostech, co mohli mít tito pánové společného – toto bych přenechal těm, kteří rádi zkoumají podobné případy podrobněji. Já se vrátím domů, do Čech, k Petru Kellnerovi.

Když jsem četl první zprávy o nehodě, zarazilo mne hned několik skutečností, týkající se tehdejšího letu:  změna letového řádu, na poslední chvíli změna pilota (protože ten „prověřený“ náhle onemocněl), změna počtu pasažérů či podivné manévry vrtulníku ve vzduchu. Velkou záhadou je do dnešní doby nepochybně i fakt, že jeden z pasažérů, David Horváth, nehodu přežil, strávil údajně den/dva v nemocnici a byl propuštěn domů. Dáte-li si těchto pár faktů dohromady, vezmete v úvahu, že se jednalo o nejbohatšího Čecha a že kolem vyšetřování a zjišťování dalších souvislostí je „ticho po pěšině“, máte zde příběh jako vystřižený z nějaké bondovky. Schází jediná informace: kdo byl agentem 007, který to celé provedl a samozřejmě na čí rozkaz?

A jsme u toho – kdo tak mohl mít zájem na odstranění Petra Kellnera? „Cui bono?“ volal římský konzul Lucius Cassius Longinus Ravilla již 125 let před n.l. A i my bychom se měli ptát: Kdo získal prospěch ze smrti Petra Kellnera?

Určitě v historii podnikání či soukromých aktivit tohoto Čecha, jež jsou zahaleny rouškou tajemství, se najde mnoho adeptů, kteří by mohli mít motiv Kellnera odstranit, ale ne každý disponuje možnostmi či prostředky najmout si agenta 007 a takovouto akci zrealizovat. Snad právě proto mne mrzí, že se na toto téma neobjevilo alespoň několik konspiračních teorií, když je to dnes taková „módní“ záležitost. Chci to tedy napravit a o několik z nich se s vámi podělit. Takže, co by připadalo v úvahu?

1. Petr Kellner žije a nehoda byla jen zastírací manévr – sice z mého pohledu málo pravděpodobná, ale i to je možná, varianta.

2. Osobní vyřizování účtů – pokud víme z médií, tak Petr Kellner zcela jistě naštval např. pana Děripasku, když mu ukrojil profit na finančním trhu v Rusku nebo pak, ještě hůř, samotného Billa Gatese, když mu na aukci „vyfouknul“ nejlepšího koně na světě. Právě u Billa nevěřím, že by tento prohraný obchod přešel jen tak mávnutím ruky.

3. Zainteresovanost v covidové pandemii. Když řídící tým světovlády iluminátů, včele s Gatesem, Rockefellery a Rothschildy, zahajuje celosvětovou pandemii, vyžaduje od všech poslušnost. Je velikou spekulací, do jaké míry skupina PPF zasáhla do obchodu s vakcínami, ale připusťme, že nejde, aby nejbohatší Čech nebyl zapleten do nejmonstróznějšího podvodu na obyvatelích světa od doby vzniku katolické církve. A třeba měl v něčem odlišný názor a chtěl ho nějak projevit.

4. Zainteresovanost v programu Nového světového řádu (zde doporučuji k četbě knihu Michaela Morrise: „Co nesmíte vědět“, kde se dozvíte spoustu zajímavostí o iluminátech a jejich záměrech, řízení světa a různých spolcích – Výbor 300, Bilderberg, Římský klub, CFR, atd.). Do této úvahy bychom mohli nyní zapojit i spojitost s Dassaultem a Shallerem, pokud nějaká je. Možná, že všichni dostali nabídku/úkol od „světové centrály“, která/ý se neodmítá. A oni odmítli. Či stáli v cestě prosazování Nového světového řádu. (V této souvislosti by mohlo být zajímavé sledovat, k jakým změnám dojde v horizontu cca. 5 let v majetkových a vlastnických strukturách společností, které tito pánové vlastnili. A nezapomínejme, že dle dostupných informací je, vedle Vladimíra Dlouhého, i pan Bartoníček z PPF členem výkonného výboru Rockefellerovi Trilaterální komise. Zároveň je pan Bartoníček účastníkem Světového ekonomického fóra Klause Schwaba.

Jaké z těchto výše uvedených faktů vyplývají souvislosti nevíme, opět jen můžeme spekulovat. Ale pokud se jedná o boj o moc, všechno jde stranou – i všichni, kteří někomu překážejí.

5. A ve „hře“ mohou být i obyčejné motivy, neboť jak říkává ústy svých detektivů Agatha Christie: „většina zločinů se páchá buď z lásky nebo pro peníze“.

Tak to jsem dal takový výkop k úvahám a budu rád, když se čtenáři přidají s dalšími nápaditými konspiračními teoriemi.

Co říci závěrem?

Co se stalo, se stalo a mělo to tak být – to je kosmický zákon. Zákony Světla jsou pro lid Světla, zákony Temnoty pro lid Temnoty. Pro nás může být inspirující, že nás tyto Zákony udržují v bdělosti. Nebo by nás alespoň v bdělosti udržovat měli! Abychom nezlenivěli a nepřejímali prostě to, co se píše, o čem se mluví, co se vysílá, co nám kdo radí, bezmyšlenkovitě. Zřícení vrtulníku Petra Kellnera určitě stojí za hlubší analýzu. Není totiž všechno takové, jaké se na první pohled jeví. Proto jakákoliv konspirační teorie není k zahození. Minimálně proto, že nám povzbuzuje a tříbí fantazii a rozšiřuje obzory.

Napsat komentář